Rejonowy Konkurs Matematyczny
EUKLIDES
W matematyce nie ma drogi specjalnie dla królów.
~ Euklides ~

Start

Z przykrością zawiadamiam, że w tym roku szkolnym konkurs Euklides nie odbędzie się z przyczyn obiektywnych. Osobiście bardzo żałuję, że tak się stało, niestety nie mam na to żadnego wpływu. O dalszych losach konkursu poinformuję po wakacjach.
Organizator

---------------------

"EUKLIDES" to doroczny konkurs matematyczny, którego organizatorem jest Wojciech Kudliński - nauczyciel matematyki w Zespole Edukacyjnym Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie. Na tej stronie można znaleźć wszelkie informacje na temat konkursu: terminy, wyniki, zadania z poprzednich lat (wszystkie materiały są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników).

Warunkiem otrzymania loginu i hasła jest wzięcie przynajmniej raz udziału w konkursie "Euklides".

W razie pytań, prosimy o kontakt.

---------------------

Pomimo reformy edukacji i zmiany sześcioletnich szkół podstawowych w ośmioletnie, formuła konkursu nie zmienia się. Nadal będziemy organizować go dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.

Pozdrawiam

EUKLIDES
Rejonowy Konkurs Matematyczny EUKLIDES organizowany jest co roku przez Wojciecha Kudlińskiego - nauczyciela matematyki w Zespole Edukacyjnym Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Skwierzynie. Ze wszystkich materiałów dostępnych na stronie (w tym zadań z poprzednich lat) korzystać mogą tylko zalogowani użytkownicy. Warunkiem otrzymania loginu i hasła jest wzięcie przynajmniej raz udziału w konkursie.

Tu odbywa się konkurs:

Copyright © RKM EUKLIDES 2017-2018
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.